Ödeme Seçenekleri Nelerdir?
Havale Ödeme (Davetiye Tasarımınız’dan Sonra Ödeme için Hesap Bilgileri Gönderilir ve Ödeme Sonrası Baskı İşleme Alınır.)
Kapıda Ödeme (Ödemenizi Kapıda Kargo Firmasına Ödeme Yapabilirsiniz.)
Kağıtlar Kalitesiz midir?
Baskılarımız 230 Gr. Amerikan Bistrol Kağıdına Baskı Olmaktadır. Kartpostal ve Tebrik Kartlarıyla Aynı Kağıda Baskı Olmaktadır. Kesinlikle ince ve kalitesiz değildir.

Numune Gönderiyor musunuz?
Evet Daha Önce Çıkmış Davetiyelerden Karışık Model 20 – 25 det Gönderiyoruz. Kargo 20 TL
Sipariş İçin: Numune Siparişi

Nasıl Sipariş Verebilirim?
Beğendiğiniz model içerisinde ön sipariş oluştur butonuna tıklayıp açılan kısımdaki bilgileri doldurunuz ve en son siparişi gönder kısmına tıklayınız, yada WhatsApp Sipariş’e tıklayarak +90 (544) 366 61 84 No’lu WhatsApp sipariş hattından siparişini oluşturabilir veya siparişinizin ulaşıp ulaşmadığını teyit ettirebilirsiniz.

Sipariş Verirken Adres Bilgilerim Alınmadı Nedendir?
Davetiyelerinizin teslimi için adres; davetiye tasarımınızın tamamlanıp sizin onay vermenizden sonra alınmaktadır.

Davetiyemizde yanlış veya Eksik bilgi gelir mi?
Bilgilerinizle davetiyeniz tasarlanıp size tasarımı WhatsApp üzerinden göndereceğiz. Onayınız olmadan kesinlikle baskı olmamaktadır.

Davetiyemiz Kaç Günde Gelir?
Cuma, Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günü onaylanan siparişiniz çarşamba günü kargo firmasına teslim edilir. Cuma günü sizlere teslim edilir.
Salı,Çarşamba, ve Perşembe günleri onaylanan siparişleriniz Cumartesi günü kargo firmasına teslim edilir. Pazartesi sizlere teslim edilir.

Hangi Kargo Firması ile Çalışmaktasınız?
Firmamız Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır.