Davetiye siparişinizde, önce sizin düğün bilgileriniz ile baskı şablonu hazırlanır, kontrol etmeniz için WhatsApp’dan davetiyenizin tasarımı gönderilir. Tarafınıza gönderilen davetiye tasarım sizin kontrol edip onay verme işleminizden sonra baskıya alınır. Baskı için onay verildikten sonra siparişin iptal edilmesi durumunda kağıt ve kalıp ücreti iade edilmez.

Onay verilmeden siparişin iptal edilmesi durumunda havale ile ödeme yapan müşterilerimizin ürün bedeli aynı gün içinde hesaba yatırılır.

İade talebinizi hafta içi  09.00 – 20.00 saatleri arasında +90 (544) 366 61 84 numaralı telefonlarımızdan bize iletebilirsiniz.

Baskıdan kaynaklanan hatalarda, davetiyeleriniz tekrar basılarak adresinize gönderilir, para iadesi yapılmaz.

Kargoda taşınma esnasında doğabilecek tüm zararlardan firmamız sorumludur. Kargonuzun kaybolması, ıslanması ve ezilmesi gibi durumlarda davetiyeleriniz tekrar basılarak ücretsiz olarak yeniden gönderilir.

Kusuru/hatası olmayan ürünlerin, iade ve değişim nedeni ile geri gönderilmesinden doğacak  taşıma ücretinden müşterilerimiz sorumludur.

Sipariş iptali ve benzer konularda yardım almak için +90 (544) 366 61 84 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.