1974 yılına dayanan kuruluşumuz, Babadan oğula geçmiş, bugünlere gelmiştir. Matbaa alanında hizmet veren sektörümüz davetiye konusunda uzun yılların verdiği tecrübe ile kalitemizden en ufak bir ödün vermeden sağladığımız hizmet bünyesinde, birbirinden değişik davetiye modelleri ile sizler için her daim en iyisini sunmak adına tüm gücümüzle çalışıyoruz. Teknolojiyi ve davetiye konusundaki bütün yenilikleri devamlı olarak takip ederek bünyemize katıyor ve seçenek fırsatını her gün daha çok arttırıyoruz.

Kaliteli üretim malzemesini ve güzel fikirleri her zaman ön planda tutarak en güzel modelleri piyasaya sunmak adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Her bütçeye uygun modeller ile bütün kesime hitap etmeye çalışıyoruz. Düğün, Nişan ve Sünnet davetiyeleri adına kurumsal olan yeni nesil modelleri tercih edenler ile geleneksellikten yana olan herkes adına kişisel zevklere uygun bir seçenek internet üzerinden artık sizlere bir tık kadar yakın. Bu güne kadar sağladığımız güçlü referanslar bünyesinde sizlere büyük bir güven aşılamaktayız. Üstelik fiyat olarak da sizleri hiç üzmeyecek bütçeler altında yüzlerce model ile geniş bir seçenek imkanını ayaklarınıza getiriyoruz.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Her zaman sizlerin yüzünü güldürmek ve aradığınızı bulabilmek için büyük bir gayret içerisinde çalışan firmamız, çözüm odaklı kurumsal çalışmaları ya da bireysel tercihler altındaki desteği ile sizlerin adınıza en iyisini online hizmet altında gerçekleştirmektedir. Zengin bir seçenek altında ucuz davetiye modelleri ya da lüks davetiye modelleri bünyesinde geniş bir seçenek kapsamında özel olarak seçilen en güzel çeşitlerden, bütçenize göre seçim yapabilir ve satın alabilirsiniz. Önceliğimiz her zaman ilk olarak müşteri memnuniyetidir ve bu parola altında sizler için en kaliteli, doğru ürünleri mümkün olduğunca uygun fiyatlar altında sunuyoruz.

Sade ve kullanışlı bir ara yüzüne sahip olan sitemiz ile de sizler seçim yaparken yorulmamanız için en rahat site düzeneğini bulunduğunuz yere getiriyoruz. Sosyal Medyalar aracılığı ile bu hizmeti bir kat daha artmış bulunmaktayız. Sayısız model ve renk seçenekleri ile sizlere bir kargo kadar uzağız. Siz sadece beğendiğiniz bir ürünü seçerek abay davetiye olarak sitemiz üzerinden siparişinizi verebilir sosyal medya aracılığı ile sayfalarımızdan iletişime geçebilirsiniz. 0.544 366 61 84 Whatsap destek hattımız ile sizlere canlı destekte sunmaktayız. Siparişleriniz kısa bir süre içerisinde dilediğiniz adrese güvenle yolluyoruz. Ayaklarınızı uzatarak keyifle dilediğiniz bir modeli seçebilir ve bunu yakınlarınızla ya da sevdiğiniz kişiler ile birlikte yapabilirsiniz. Birbirinden güzel yüzlerce seçeneği sizler ile paylaşıyor ve özel günleriniz adına sizler uzun yıllarca saklayabileceğiniz ve bir hatıra olarak saklayabileceğiniz bir davetiye modeli vaat ediyoruz.

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet

Her biri en kaliteli malzeme yapısına sahip olan ve son teknoloji altında üretimleri yapılan birbirinden güzel davetiye modellerine sitemiz ve sosyal medya sayfalar üzerinden ulaşabilirsiniz. Şık ve estetik tasarımlar altında birçok farklı model seçeneği, tüm kişisel zevklere göre üretimleri yapılmaktadır. Sizleri anlayan ve ne istediğiniz bilen kadromuz bünyesinde, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunarak, sizleri de güçlü referanslarımıza katıyoruz. Bunun için tek yapılması gereken Abay davetiye olarak sitemize giriş yapmanız ve bireysel ya da kurumsal olarak seçtiğiniz bir model adına hemen bizimle iletişime geçmenizdir. Dilediğiniz bir model adına ülkenin her köşesine en kaliteli ve hızlı kargo sistemi ile davetiye modelinizi ulaştırıyoruz.

Abay Davetiye Mutluluklar Diler… BİR ÖMÜR HATRINIZDA KALMAK DİLEĞİ İLE…